Esenyurt Eşya Taşıma

İstanbul’un en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olan Esenyurt ilçesinde eşya taşıma işi yapmaktayız. Son model kapalı çelik kasa kamyon ve kamyonetlerimizle ilden ile profesyonel nakliyat hizmetleri veriyoruz. Firmamıza ulaşmanız halinde, taşıma işi ile ilgili gerekli tüm bilgiler firma personelimiz tarafından açıklanmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı ve diğer nakliyat işlerinde uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Esenyurt eşya taşıma firması olarak mevcut ev eşyalarınız kırmızı renkli havalı naylonlarla ambalajlanarak eşyanın hasar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız bulunduğu yerde sökülerek gidilen adreste orjinal şekliyle montajı yapılmaktadır. Şehirler arası taşımalarda sigortalı taşıma yapan şirketimiz, sigorta poliçesini taşıma günü şahsınıza teslim etmektedir. Şirketimizin deneyimli personelleri, evden eve nakliyat işinde yıllardır hizmet vermiş konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Ev taşımacılığı sizin ne kadar zor bir iş olsada bizim uzmanlık alanımızda olduğu için bize kolay gelmektedir. Şehiriçi taşımalar aynı gün içinde, şehirlerarası taşımalar ise kilometre uzunluğuna bağlı olarak 1-3 gün arası sürmektedir. Sabaha saatlerinde yükleme yapan arkadaşlarımız akşam saatlerinde şehiriçi taşıma işinizi rahatlıkla bitirebilmektedir.

Esenyurt eşya taşıma firmaları arasında bulabileceğiniz en hesaplı ve en kaliteli firma Esenyurt Nakliyat şirketimizdir. Taşıma fiyatlarımız eşya miktarı, kat durumu ve mesafeya göre farklılık göstermektedir. Esenyurt içi taşıma fiyatlarımız 750 TL’den başlamakta, işin kalitesi ve eşyanın çokluğu ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Firmamız yüksek katlarda mobil teleskobik asansör kullanmaktadır. 16. kata kadar kurulan asansörümüz sayesinde yüksek katlar problem olmaktan çıkmıştır. Sizlerde en hesaplı fiyatlarla en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız Esenyurt Nakliyat firmamızı arayın, taşınma keyfinize bakın…

Devamını Oku

Esenyurt Taşımacılık

Esenyurt Taşımacılık

            Esenyurt Taşımacılık hizmeti her dönem sizlerle. Dört mevsimde sizlerin yanında olan Taşımacılık firmamız, ihtiyaçlarınızı en güzel kalitede karşılamak için, modern araç ve gereçleri sizlerle buluşturuyor. Bu sayede, Araç ve teknik ekipman bakımından, her türlü faaliyetlerinizde biz yanınızda olacağız. Sizde bizim sayemizde, güvenli ve daha sağlam bir şekilde eşyalarınızı evlerinize taşıyacaksınız. Sadece Esenyurt bölgesinde size hizmet edeceğiz diye bir durum yok. Amacımız eşyalarınızı her türlü adrese kolaylıkla götürmek.  Esenyurt bölgesinde olan evinizden, bir diğer adresinize, mesafeleri sorun etmeden, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşımak için, biz buradayız. Sizler için Esenyurt taşımacılığı mümkün olduğunca özenle yaparak, her türlü Taşımacılık konusunda mükemmel bir avantaj sağlıyoruz. Sizde bu sayede, taşımacılık alanında fazla zorlanmadan, eşyalarınızı güvenli taşımacılığa emanet ediyorsunuz.

Amacımız

          Esenyurt Taşımacılık olarak amacımız elbette her zaman yüksekleri kovalamak. Bunun içinde her türlü imkanları dahil ederek, en gelişmiş araçlarımız ve indirim konusunda müşterilerimizi maddi açıdan da madur etmeden, güzel ve özel  bir hizmeti verebilmek. Biz bunun için tüm gücümüzle çalışırken, aynı zamanda bazı eksik yanlarımızı da gideririz. Örneğin, bir eşya taşıması yaparken, eğer eksik yada kusur sayılan bir yönümüz olursa, bir diğer taşımacılıkta bunu asla tekrarlamayız. Taşımacılık konusunda tek yönlü bir Taşıma planımız yok. Amaç olarak, eşyaları kolay ve daha hızlı, ama güvenli taşımak için, araç ve gereçlerimizi Modern Avrupa tarzında almayı ilke haline getirdik.

Taşımacılık emek isteyen bir iş. Bizlerde bu emekleri en doğru orantı da sizlere sunarak, bizlerden en güzel şekilde yararlanmanız için elimizden gelen yardımı yaparız.  Taşımacılık araçlarımızda, “ Asansör Taşımacılık, Teknik Uzman Ekiplerimiz ve Araç olarak Modern iç haznesi geniş olan Araç modellerimiz “ sizlerin Taşımacılık konusunda hizmetinizde yer alıyor. Bizimle bire bir görüşmeler yapmak için, Adresimiz olan Esenyurt Firmamıza gelebilirsiniz. Sizinle eşya üzerine detayları konuşarak, bu açıdan taşıma planı yaparak, eşyalarınızı güvenle taşırız.

Devamını Oku