Esenyurt Eşya Taşıma

İstanbul’un en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olan Esenyurt ilçesinde eşya taşıma işi yapmaktayız. Son model kapalı çelik kasa kamyon ve kamyonetlerimizle ilden ile profesyonel nakliyat hizmetleri veriyoruz. Firmamıza ulaşmanız halinde, taşıma işi ile ilgili gerekli tüm bilgiler firma personelimiz tarafından açıklanmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı ve diğer nakliyat işlerinde uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Esenyurt eşya taşıma firması olarak mevcut ev eşyalarınız kırmızı renkli havalı naylonlarla ambalajlanarak eşyanın hasar görmemesi için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız bulunduğu yerde sökülerek gidilen adreste orjinal şekliyle montajı yapılmaktadır. Şehirler arası taşımalarda sigortalı taşıma yapan şirketimiz, sigorta poliçesini taşıma günü şahsınıza teslim etmektedir. Şirketimizin deneyimli personelleri, evden eve nakliyat işinde yıllardır hizmet vermiş konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Ev taşımacılığı sizin ne kadar zor bir iş olsada bizim uzmanlık alanımızda olduğu için bize kolay gelmektedir. Şehiriçi taşımalar aynı gün içinde, şehirlerarası taşımalar ise kilometre uzunluğuna bağlı olarak 1-3 gün arası sürmektedir. Sabaha saatlerinde yükleme yapan arkadaşlarımız akşam saatlerinde şehiriçi taşıma işinizi rahatlıkla bitirebilmektedir.

Esenyurt eşya taşıma firmaları arasında bulabileceğiniz en hesaplı ve en kaliteli firma Esenyurt Nakliyat şirketimizdir. Taşıma fiyatlarımız eşya miktarı, kat durumu ve mesafeya göre farklılık göstermektedir. Esenyurt içi taşıma fiyatlarımız 750 TL’den başlamakta, işin kalitesi ve eşyanın çokluğu ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Firmamız yüksek katlarda mobil teleskobik asansör kullanmaktadır. 16. kata kadar kurulan asansörümüz sayesinde yüksek katlar problem olmaktan çıkmıştır. Sizlerde en hesaplı fiyatlarla en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız Esenyurt Nakliyat firmamızı arayın, taşınma keyfinize bakın…

Devamını Oku