esenyurt nakliyat firmaları

Esenyurt nakliyat firmaları, sorunsuz ve bütçeye uygun taşımacılık hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Uzun yıllardan beri sektörün hâkimi olmanın verdiği avantaj ile oluşturulan kadro sayesinde, planlı şekilde, taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Esenyurt Nakliyat Firmalarının Ayrıcalığı

  • Taşımacılıkta önceliğin planlama olduğunun bilincinde olan merkez ekip sayesinde kurumsal ya da evden eve taşımacılık işlemi yapılmadan önce taşınacak olan yer ile taşınılacak olan yer ziyaret edilir. Bu sayede çevre koşulları öğrenilerek, asansörlü taşımacılık için gerekli olan alan tespit edilir. Sonrasında da taşımanın yapılacağı gün ve saat belirlenir.
  • Taşıma işlemi öncesinde yapılan ziyaret sayesinde eşyalar için gerekli olan ambalaj türü belirlenir. Böylelikle doğru ambalajlama ile eşyalar zarar görmeden taşınabilir.
  • Taşınacak olan eşyanın sayısının bilinmesi de iki aşamada önem taşımaktadır. İlk olarak; gerekli olan ekip sayısı belirlenir. Böylelikle doğru işçi sayısı ile nakliyat gereksiz yere uzamayacaktır. İkinci olarak; araç sayısı belirlenir. Eşyaların çok olması durumunda tek araç yeterli olmayacaktır.
  • Nakliyat sırasında taşeron araçlarla değil, firmanın kendi araçları ile çalışması da ek avantaj sağlayacaktır. Bu sayede aracın iç hacmi, dış etkenlere dayanıklılığı gibi hususlar kontrol edilmiş olur. Ve taşıma işlemini yapacak olan ekip, araca eşyaların yerleştirilmesi aşamasında sorun yaşamaz.
  • Taşımacılığın taşınacak olan taraf için en can alıcı kısımlarından biri; nakliyat ücretidir. Esenyurt nakliyat firmaları sayesinde, nakliyenin en uygun fiyata yapıldığı garanti edilebilir.

Devamını Oku

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

 

Esenyurt evden eve nakliyat sayfamızda bir anı anlatmak istedik.

Dolmuşta iki arkadaş konuşuyordu. Biri, ötekine sordu: Arada bir gazetede “Taşındık, duyururuz” şeklinde ilanlar çıkıyor. Bu ilanları niçin veriyorlar, biliyor musun?  Neden olacak, yeni adreslerini müşterilerine duyurmak için. Taşındık diye hava atıyorlar. Bu devirde aşınmak kadar zor bir şey var mı? Gerçekte günümüzde taşınmak, eş-dost karşısında hava attıracak kadar “marifet” sayılıyor. Gerektiğinde karşımızdakine “Düşün taşın” deriz. Demek ki önce çok düşünmeliyiz. Ateş korkusu, su korkusu, yükseklik korkusu, zelzele korkusu dışında birde esenyurt taşımacılık var.

Öyle ya eşyaları günlerce önceden bir güzel bağlayacaksınız, Yolda buzdolabının içerisinde gitmeyecek büyüklükte bir kamyon sağlayacaksınız. Bin bir güçlükle temin ettiğiniz kamyon şoförünü uzak doğu seferi için bir güzel yağlayacaksınız, Hamallar eşyalarınızı çam yongası, siz ise eşyalarınızı mal yongası olarak esenyurt evden eve gördüğünüzden, taşırken kırılan parçalara bakıp ağlayacaksınız, sonrada paraları saymak zorunda kalacaksınız. Neredeyse taşınıyoruz. Eşyaları hazırladın mı kocacığım? Diye soran karısına adam öfkeli bir bakış attı. Eşyaları denkleştirdim de, taşınmak yüzünden açılan bütçeyi nasıl denkleştireceğim onu düşünüyorum. Taşındıkları evin önüne inen kadın dertli bir şekilde bağırmaya başlamış; Aaaaaa… Polis yetişin herif eşyalarımızı nereye götürüyorlar böyle. Sus diye mırıldanmış kocası. Şoför kendi evine götürüyor eşyalarımızı. Taşınmak için o kadar çok para istedi ki, bende pazarlıkla hepsini ona esenyurt nakliye bıraktım. İşte böyle. Ama taşınmanın da türlü biçimleri olabileceğini unutmayalım. Kimi eşyalarını kalıp kendileri taşırken, kiminin de kendi kalıp eşyaları taşınabiliyor.

 

Sizlere geçmişten bir taşınma yöntemi anlatmak istedik, gelişen dünya ile birlikte eski taşınma sitilleri artık tarih oldu esenyurt evden eve nakliyat örnek hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize teknolojinin son imkânlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizler eşya taşımıyor özen taşıyoruz. Sloganıyla saygın müşterilerimizin her konuda ki ihtiyaçlarına titizlikle yaklaşarak onların en yüksek verimi alması için elimizden geleni yapıyoruz. Eskiden insanlar taşınmaktan korkarlardı, ancak esenyurt nakliyat ile bu sorun ortadan kalkıyor. Çünkü korkularınızı yenmeye ve sizlere gönül rahatlığıyla taşınma vaat etmeye geldik. Siz sadece isteyin yeter, biz taşıyalım.

 

 

 

Devamını Oku