Esenyurt Evden Eve Nakliyat

 

Esenyurt evden eve nakliyat sayfamızda bir anı anlatmak istedik.

Dolmuşta iki arkadaş konuşuyordu. Biri, ötekine sordu: Arada bir gazetede “Taşındık, duyururuz” şeklinde ilanlar çıkıyor. Bu ilanları niçin veriyorlar, biliyor musun?  Neden olacak, yeni adreslerini müşterilerine duyurmak için. Taşındık diye hava atıyorlar. Bu devirde aşınmak kadar zor bir şey var mı? Gerçekte günümüzde taşınmak, eş-dost karşısında hava attıracak kadar “marifet” sayılıyor. Gerektiğinde karşımızdakine “Düşün taşın” deriz. Demek ki önce çok düşünmeliyiz. Ateş korkusu, su korkusu, yükseklik korkusu, zelzele korkusu dışında birde esenyurt taşımacılık var.

Öyle ya eşyaları günlerce önceden bir güzel bağlayacaksınız, Yolda buzdolabının içerisinde gitmeyecek büyüklükte bir kamyon sağlayacaksınız. Bin bir güçlükle temin ettiğiniz kamyon şoförünü uzak doğu seferi için bir güzel yağlayacaksınız, Hamallar eşyalarınızı çam yongası, siz ise eşyalarınızı mal yongası olarak esenyurt evden eve gördüğünüzden, taşırken kırılan parçalara bakıp ağlayacaksınız, sonrada paraları saymak zorunda kalacaksınız. Neredeyse taşınıyoruz. Eşyaları hazırladın mı kocacığım? Diye soran karısına adam öfkeli bir bakış attı. Eşyaları denkleştirdim de, taşınmak yüzünden açılan bütçeyi nasıl denkleştireceğim onu düşünüyorum. Taşındıkları evin önüne inen kadın dertli bir şekilde bağırmaya başlamış; Aaaaaa… Polis yetişin herif eşyalarımızı nereye götürüyorlar böyle. Sus diye mırıldanmış kocası. Şoför kendi evine götürüyor eşyalarımızı. Taşınmak için o kadar çok para istedi ki, bende pazarlıkla hepsini ona esenyurt nakliye bıraktım. İşte böyle. Ama taşınmanın da türlü biçimleri olabileceğini unutmayalım. Kimi eşyalarını kalıp kendileri taşırken, kiminin de kendi kalıp eşyaları taşınabiliyor.

 

Sizlere geçmişten bir taşınma yöntemi anlatmak istedik, gelişen dünya ile birlikte eski taşınma sitilleri artık tarih oldu esenyurt evden eve nakliyat örnek hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize teknolojinin son imkânlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizler eşya taşımıyor özen taşıyoruz. Sloganıyla saygın müşterilerimizin her konuda ki ihtiyaçlarına titizlikle yaklaşarak onların en yüksek verimi alması için elimizden geleni yapıyoruz. Eskiden insanlar taşınmaktan korkarlardı, ancak esenyurt nakliyat ile bu sorun ortadan kalkıyor. Çünkü korkularınızı yenmeye ve sizlere gönül rahatlığıyla taşınma vaat etmeye geldik. Siz sadece isteyin yeter, biz taşıyalım.

 

 

 

Devamını Oku