esenyurt nakliyat firmaları

Esenyurt nakliyat firmaları, sorunsuz ve bütçeye uygun taşımacılık hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Uzun yıllardan beri sektörün hâkimi olmanın verdiği avantaj ile oluşturulan kadro sayesinde, planlı şekilde, taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Esenyurt Nakliyat Firmalarının Ayrıcalığı

  • Taşımacılıkta önceliğin planlama olduğunun bilincinde olan merkez ekip sayesinde kurumsal ya da evden eve taşımacılık işlemi yapılmadan önce taşınacak olan yer ile taşınılacak olan yer ziyaret edilir. Bu sayede çevre koşulları öğrenilerek, asansörlü taşımacılık için gerekli olan alan tespit edilir. Sonrasında da taşımanın yapılacağı gün ve saat belirlenir.
  • Taşıma işlemi öncesinde yapılan ziyaret sayesinde eşyalar için gerekli olan ambalaj türü belirlenir. Böylelikle doğru ambalajlama ile eşyalar zarar görmeden taşınabilir.
  • Taşınacak olan eşyanın sayısının bilinmesi de iki aşamada önem taşımaktadır. İlk olarak; gerekli olan ekip sayısı belirlenir. Böylelikle doğru işçi sayısı ile nakliyat gereksiz yere uzamayacaktır. İkinci olarak; araç sayısı belirlenir. Eşyaların çok olması durumunda tek araç yeterli olmayacaktır.
  • Nakliyat sırasında taşeron araçlarla değil, firmanın kendi araçları ile çalışması da ek avantaj sağlayacaktır. Bu sayede aracın iç hacmi, dış etkenlere dayanıklılığı gibi hususlar kontrol edilmiş olur. Ve taşıma işlemini yapacak olan ekip, araca eşyaların yerleştirilmesi aşamasında sorun yaşamaz.
  • Taşımacılığın taşınacak olan taraf için en can alıcı kısımlarından biri; nakliyat ücretidir. Esenyurt nakliyat firmaları sayesinde, nakliyenin en uygun fiyata yapıldığı garanti edilebilir.

Devamını Oku