Esenyurt Nakliyat

esnakliyatEsenyurt Nakliyat olarak 2000 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde kurulan aile şirketimiz gün geçtikçe konusunda uzman ve deneyim sahibi olmuştur. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı üzerine faaliyet gösteren şirketimiz sektöründe önemli bir yere ulaşmıştır. Taşıma işi firmamızın deneyimli kadrosu tarafından yapılmakta olup, yılların vermiş olduğu bilgi,birikim ve tecrübe ile profesyonel taşıma hizmeti sunmaktadır. Esenyurt Nakliyat şirketi olarak sizlere kaliteli ve hesaplı taşıma hizmeti sunmak için bütün imkanlarımız sunuyoruz.

Ev taşıma işleri meşakkatli ve zor bir iştir. Evden eve nakliyat firmaları bu işi her gün ve devamlı yaptıkları için onlara kolay gelmektedir. Ev sahibi kırılacakları ve ev eşyalarını yavaş yavaş toplamaktadır. Lakin uzman taşıma personelleri el aşinalığı olduğu için seri ve pratik şekilde toplama yapmaktadır. Eşya taşımacılığında en hassas nokta taşınacak malların kaliteli ve dikkatli şekilde ambalajlanmasıdır. Ambalajlama yapan personel bu konuda son derece dikkatli ve tecrübeli olmak zorundadır. Yoksa maazallah eşyalarınızın taşınması sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz.

Esenyurt  Nakliyat bu konuda sizlere garanti ve uzman taşımacılık sözü vermektedir. Kaliteli ambalaj malzemesi, uzman ve tecrübeli personel,son model kapalı kasa kamyonlar ve asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmamıza iletişim sayfamızdan telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.