Esenyurt Nakliye

Esenyurt Nakliye Hizmeti

            Esenyurt Nakliye hizmetinde,  taşınması gereken  eşyalarınızı gereken özeni göstermesinin yanında,  belirtilen noktalardan diğer adresine kadar  taşımakla yükümlüyüz. Müşteri ve nakliye şirketimiz arasında konuşulanlar, sözleşmeye her türlü uyularak,  eşyalarınız büyük bir titizlik gösterilerek taşınır. Esenyurt Nakliye gelişmiş deneyimli kadrosuyla beraber, gereken her türlü eşyalarınızı taşıma, paketleme,sökme takma işlerinin de özenle yapıldığı,  nitelikli elemanlarıyla üstesinden en hızlı şekilde geliriz. Esenyurt Nakliye firması olarak, taşınması gereken eşyalarınızı, yükleme  esnasında, indirilecek noktada gereken özeni göstererek, işi bu şekilde güvenle yaparız. Bizim aldığımız önlemler her zaman üst seviyede olur. Ama eğer buna  rağmen kaza sonucu oluşacak  bir sorun olursa eğer, firmamız tarafından Sigorta yapılan eşyalarınız karşılanacaktır.Sigorta konusunda tamamen titiz ve katı kurallarımız vardır. Esenyurt Nakliyat yukarıda belirtilen hususlara tamamen uyar. Müşterinin kafasına yatmayan, bazı konularda fikir ayrılıklarının olacağı, değiştirilmek istenen taşımacılık işlerinde, eğer bir ihmal olursa hemen buna uyularak, müşteri odaklı çalışmalarımız devreye girecektir.

Bizim amacımız, gelişmiş ekiplerimiz, daha düzenli taşımacılık, müşteri odaklı olan her türlü ihmali de alarak, özenle Eşya Taşımacılıktan yanadır. Asansörlü Taşımacılık işleri de  sayemizde yapılır. Esenyurt bölgesinde, yüksek katlarda bulunan Eşyalarınız nasıl taşınacak? Diye düşünmeye son. Artık Asansörlü araçlarımızı bu tip noktalarda devreye sokarak, sadece hizmet odaklı en modern taşımacılığı sizlere sunacağız. Taşıma konusunda büyük bir atılım yaptık. Esenyurt Taşıma firmamızda, her sezon Müşterilerimiz için fiyat konusunda daha iyi şartları sunarak, Müşterilerimizin madur olmamasını sağlarız. Artık Nakliye işinde, araçlarımız konforun yanında, Eşyaları asla sarsmayan, teknik ekipman bakımından oldukça güçlü duran, daha aktif işleri yerine getiren bir özellikteyiz. Ekiplerimiz eşyalarınızı paketleme ve araçlarımıza koyma konusunda, sizlere diğer firmalara göre daha çok yardımcı olacak. Aynı zamanda eşyalarınızı güven eşliğinde adreslerinize taşıyarak, hemen bitti olarak değil, orada da en güzel şekilde taşımacılığı yaparak, sizlere yardımcı olacağız. Tüm bu hizmetler için, bize ulaşmanız yeterli. İletişim adreslerimizden arayarak, çok daha detaylı bilgileri tarafımızdan alabilirsiniz.

Esenyurt Nakliyat olarak Ankara ilimizdeki taşıma işleri ile ilgili olarak  ankara evden eve nakliyat şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Devamını Oku

Esenyurt Nakliyat

esnakliyatEsenyurt Nakliyat olarak 2000 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde kurulan aile şirketimiz gün geçtikçe konusunda uzman ve deneyim sahibi olmuştur. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı üzerine faaliyet gösteren şirketimiz sektöründe önemli bir yere ulaşmıştır. Taşıma işi firmamızın deneyimli kadrosu tarafından yapılmakta olup, yılların vermiş olduğu bilgi,birikim ve tecrübe ile profesyonel taşıma hizmeti sunmaktadır. Esenyurt Nakliyat şirketi olarak sizlere kaliteli ve hesaplı taşıma hizmeti sunmak için bütün imkanlarımız sunuyoruz.

Ev taşıma işleri meşakkatli ve zor bir iştir. Evden eve nakliyat firmaları bu işi her gün ve devamlı yaptıkları için onlara kolay gelmektedir. Ev sahibi kırılacakları ve ev eşyalarını yavaş yavaş toplamaktadır. Lakin uzman taşıma personelleri el aşinalığı olduğu için seri ve pratik şekilde toplama yapmaktadır. Eşya taşımacılığında en hassas nokta taşınacak malların kaliteli ve dikkatli şekilde ambalajlanmasıdır. Ambalajlama yapan personel bu konuda son derece dikkatli ve tecrübeli olmak zorundadır. Yoksa maazallah eşyalarınızın taşınması sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz.

Esenyurt  Nakliyat bu konuda sizlere garanti ve uzman taşımacılık sözü vermektedir. Kaliteli ambalaj malzemesi, uzman ve tecrübeli personel,son model kapalı kasa kamyonlar ve asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmamıza iletişim sayfamızdan telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku