Esenyurt Nakliye Firmaları

Esenyurt nakliye firmaları, İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Oldukça kapsamlı olan taşımacılık hizmetinde yıllardır profesyonel olarak firma ve haneler ile çalışmaktadır. Bu sayede de taşımacılık konusunda üstün becerilere sahip bir ekip oluşturabilmiştir.

Taşımacılık hizmeti genel olarak evden eve taşımacılık kapsamında geliştirilmiş olsa da firmamız farklı birçok sektörde de taşımacılık hizmeti yapmıştır. Banka, hastane, üniversite gibi taşınması ekstra özen gerektiren eşyalara ve evraklara sahip olan kurumların yanı sıra çelik kasa taşımacılığı gibi kişisel taşımacılık alanında da aktif olarak hizmet vermektedir.

Esenyurt Nakliye Firmalarının Farkı

Nakliye firmalarını birbirlerinden ayıran özellikler arasında taşıma işlemini gerçekleştiren ekibin profesyonelliği bulunmaktadır. Bu profesyonellik sayesinde nakliye işlemi belirlenen gün ve saatte tamamlanır. Aynı zamanda eşyaların ambalajlama, taşınma ve yerleştirme evrelerinde zarar görmeleri de önlenir.

Esenyurt Nakliye Firmalarının Fiyatları

Firma fiyatları belirlenirken taşınılacak olan mesafe, taşınacak olan eşya sayısı ve varsa, eşyaların sahibi olan kurum veya kişilerce, talep edilen istekler göz önüne alınır. Bu ölçütler üzerinden istenen sayının artması halinde de fiyatlar doğru orantılı olacak şekilde artacaktır.

Fiyatlandırma yapılırken önceden belirlenen ölçütlere uyulması yapılan fiyatlandırma da adil bir sistemin oturmasını sağlayacaktır. Ancak evden eve nakliyat ile kurumsal taşımacılıkta taşınacak olan eşyaların farklı olmasından dolayı ekstra ölçütler de değerlendirmeye alınmaktadır.

 

 

Devamını Oku

esenyurt nakliyat firmaları

Esenyurt nakliyat firmaları, sorunsuz ve bütçeye uygun taşımacılık hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Uzun yıllardan beri sektörün hâkimi olmanın verdiği avantaj ile oluşturulan kadro sayesinde, planlı şekilde, taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Esenyurt Nakliyat Firmalarının Ayrıcalığı

  • Taşımacılıkta önceliğin planlama olduğunun bilincinde olan merkez ekip sayesinde kurumsal ya da evden eve taşımacılık işlemi yapılmadan önce taşınacak olan yer ile taşınılacak olan yer ziyaret edilir. Bu sayede çevre koşulları öğrenilerek, asansörlü taşımacılık için gerekli olan alan tespit edilir. Sonrasında da taşımanın yapılacağı gün ve saat belirlenir.
  • Taşıma işlemi öncesinde yapılan ziyaret sayesinde eşyalar için gerekli olan ambalaj türü belirlenir. Böylelikle doğru ambalajlama ile eşyalar zarar görmeden taşınabilir.
  • Taşınacak olan eşyanın sayısının bilinmesi de iki aşamada önem taşımaktadır. İlk olarak; gerekli olan ekip sayısı belirlenir. Böylelikle doğru işçi sayısı ile nakliyat gereksiz yere uzamayacaktır. İkinci olarak; araç sayısı belirlenir. Eşyaların çok olması durumunda tek araç yeterli olmayacaktır.
  • Nakliyat sırasında taşeron araçlarla değil, firmanın kendi araçları ile çalışması da ek avantaj sağlayacaktır. Bu sayede aracın iç hacmi, dış etkenlere dayanıklılığı gibi hususlar kontrol edilmiş olur. Ve taşıma işlemini yapacak olan ekip, araca eşyaların yerleştirilmesi aşamasında sorun yaşamaz.
  • Taşımacılığın taşınacak olan taraf için en can alıcı kısımlarından biri; nakliyat ücretidir. Esenyurt nakliyat firmaları sayesinde, nakliyenin en uygun fiyata yapıldığı garanti edilebilir.

Devamını Oku

Esenyurt Nakliye

Esenyurt Nakliye Hizmeti

            Esenyurt Nakliye hizmetinde,  taşınması gereken  eşyalarınızı gereken özeni göstermesinin yanında,  belirtilen noktalardan diğer adresine kadar  taşımakla yükümlüyüz. Müşteri ve nakliye şirketimiz arasında konuşulanlar, sözleşmeye her türlü uyularak,  eşyalarınız büyük bir titizlik gösterilerek taşınır. Esenyurt Nakliye gelişmiş deneyimli kadrosuyla beraber, gereken her türlü eşyalarınızı taşıma, paketleme,sökme takma işlerinin de özenle yapıldığı,  nitelikli elemanlarıyla üstesinden en hızlı şekilde geliriz. Esenyurt Nakliye firması olarak, taşınması gereken eşyalarınızı, yükleme  esnasında, indirilecek noktada gereken özeni göstererek, işi bu şekilde güvenle yaparız. Bizim aldığımız önlemler her zaman üst seviyede olur. Ama eğer buna  rağmen kaza sonucu oluşacak  bir sorun olursa eğer, firmamız tarafından Sigorta yapılan eşyalarınız karşılanacaktır.Sigorta konusunda tamamen titiz ve katı kurallarımız vardır. Esenyurt Nakliyat yukarıda belirtilen hususlara tamamen uyar. Müşterinin kafasına yatmayan, bazı konularda fikir ayrılıklarının olacağı, değiştirilmek istenen taşımacılık işlerinde, eğer bir ihmal olursa hemen buna uyularak, müşteri odaklı çalışmalarımız devreye girecektir.

Bizim amacımız, gelişmiş ekiplerimiz, daha düzenli taşımacılık, müşteri odaklı olan her türlü ihmali de alarak, özenle Eşya Taşımacılıktan yanadır. Asansörlü Taşımacılık işleri de  sayemizde yapılır. Esenyurt bölgesinde, yüksek katlarda bulunan Eşyalarınız nasıl taşınacak? Diye düşünmeye son. Artık Asansörlü araçlarımızı bu tip noktalarda devreye sokarak, sadece hizmet odaklı en modern taşımacılığı sizlere sunacağız. Taşıma konusunda büyük bir atılım yaptık. Esenyurt Taşıma firmamızda, her sezon Müşterilerimiz için fiyat konusunda daha iyi şartları sunarak, Müşterilerimizin madur olmamasını sağlarız. Artık Nakliye işinde, araçlarımız konforun yanında, Eşyaları asla sarsmayan, teknik ekipman bakımından oldukça güçlü duran, daha aktif işleri yerine getiren bir özellikteyiz. Ekiplerimiz eşyalarınızı paketleme ve araçlarımıza koyma konusunda, sizlere diğer firmalara göre daha çok yardımcı olacak. Aynı zamanda eşyalarınızı güven eşliğinde adreslerinize taşıyarak, hemen bitti olarak değil, orada da en güzel şekilde taşımacılığı yaparak, sizlere yardımcı olacağız. Tüm bu hizmetler için, bize ulaşmanız yeterli. İletişim adreslerimizden arayarak, çok daha detaylı bilgileri tarafımızdan alabilirsiniz.

Esenyurt Nakliyat olarak Ankara ilimizdeki taşıma işleri ile ilgili olarak  ankara evden eve nakliyat şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Devamını Oku