Esenyurt Nakliye Firmaları

Esenyurt nakliye firmaları, İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Oldukça kapsamlı olan taşımacılık hizmetinde yıllardır profesyonel olarak firma ve haneler ile çalışmaktadır. Bu sayede de taşımacılık konusunda üstün becerilere sahip bir ekip oluşturabilmiştir.

Taşımacılık hizmeti genel olarak evden eve taşımacılık kapsamında geliştirilmiş olsa da firmamız farklı birçok sektörde de taşımacılık hizmeti yapmıştır. Banka, hastane, üniversite gibi taşınması ekstra özen gerektiren eşyalara ve evraklara sahip olan kurumların yanı sıra çelik kasa taşımacılığı gibi kişisel taşımacılık alanında da aktif olarak hizmet vermektedir.

Esenyurt Nakliye Firmalarının Farkı

Nakliye firmalarını birbirlerinden ayıran özellikler arasında taşıma işlemini gerçekleştiren ekibin profesyonelliği bulunmaktadır. Bu profesyonellik sayesinde nakliye işlemi belirlenen gün ve saatte tamamlanır. Aynı zamanda eşyaların ambalajlama, taşınma ve yerleştirme evrelerinde zarar görmeleri de önlenir.

Esenyurt Nakliye Firmalarının Fiyatları

Firma fiyatları belirlenirken taşınılacak olan mesafe, taşınacak olan eşya sayısı ve varsa, eşyaların sahibi olan kurum veya kişilerce, talep edilen istekler göz önüne alınır. Bu ölçütler üzerinden istenen sayının artması halinde de fiyatlar doğru orantılı olacak şekilde artacaktır.

Fiyatlandırma yapılırken önceden belirlenen ölçütlere uyulması yapılan fiyatlandırma da adil bir sistemin oturmasını sağlayacaktır. Ancak evden eve nakliyat ile kurumsal taşımacılıkta taşınacak olan eşyaların farklı olmasından dolayı ekstra ölçütler de değerlendirmeye alınmaktadır.