saadetdere evden eve nakliyat

Saadetdere evden eve nakliyat, profesyonel olarak taşımacılık hizmeti veren firmamızın İstanbul’da kapsamlı olarak çalıştığı bölgelerinden yalnızca biridir. Nakliyat konusunda uzman kadro ve ekipmanlarla vermiş olduğumuz hizmet sayesinde Saadetdere evden eve nakliyatta tek adres haline gelmekteyiz.

Saadetdere Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti verilirken, nakliye firmasının dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar; taşınan eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama, montaj, de-montaj işlemleridir. Aynı zamanda taşınma işleminin aksamaması adına doğru planlama da gerekmektedir. Bu faktörlere dikkat edilerek yapılan bir taşıma işlemi sorun yaşamadan tamamlanacaktır.

Evden Eve Nakliyatta Doğru Planlama

Evden eve taşımacılığın profesyonel olarak yapılabilmesi için taşıyıcı firmanın, nakliyat öncesinde plan oluşturması gerekir. Bunun için de taşınma tarihi belirlenmeden ev ziyaret edilmelidir. Böylelikle taşınacak olan eşya sayısı, asansör sisteminin nereye kurulabileceği, hassas eşyalar için gerekli olan özel ambalajlar belirlenebilecektir. Bunların belirlenmesinin ardından firma ile ev sahibinin ortak kararı ile belirlenen tarih ve saatte taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Planlama da bahsedilen hususlara dikkat edilmesinin sebebi taşınma işlemi sırasında beklenmedik durumlar ile karşılaşılmasını önlemektir. Bu verilerin önceden belirlenmesi ile ihtiyaç duyulacak personel ve araç sayısı, özel paketleme gereçleri temin edilebilir. Bu teminatların sağlanması ile de hem taşıyıcı firma hem de ev sahibi sürpriz sıkıntılar ile karşılaşmayacaktır.

Devamını Oku

Esenyurt Nakliye Firmaları

Esenyurt nakliye firmaları, İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Oldukça kapsamlı olan taşımacılık hizmetinde yıllardır profesyonel olarak firma ve haneler ile çalışmaktadır. Bu sayede de taşımacılık konusunda üstün becerilere sahip bir ekip oluşturabilmiştir.

Taşımacılık hizmeti genel olarak evden eve taşımacılık kapsamında geliştirilmiş olsa da firmamız farklı birçok sektörde de taşımacılık hizmeti yapmıştır. Banka, hastane, üniversite gibi taşınması ekstra özen gerektiren eşyalara ve evraklara sahip olan kurumların yanı sıra çelik kasa taşımacılığı gibi kişisel taşımacılık alanında da aktif olarak hizmet vermektedir.

Esenyurt Nakliye Firmalarının Farkı

Nakliye firmalarını birbirlerinden ayıran özellikler arasında taşıma işlemini gerçekleştiren ekibin profesyonelliği bulunmaktadır. Bu profesyonellik sayesinde nakliye işlemi belirlenen gün ve saatte tamamlanır. Aynı zamanda eşyaların ambalajlama, taşınma ve yerleştirme evrelerinde zarar görmeleri de önlenir.

Esenyurt Nakliye Firmalarının Fiyatları

Firma fiyatları belirlenirken taşınılacak olan mesafe, taşınacak olan eşya sayısı ve varsa, eşyaların sahibi olan kurum veya kişilerce, talep edilen istekler göz önüne alınır. Bu ölçütler üzerinden istenen sayının artması halinde de fiyatlar doğru orantılı olacak şekilde artacaktır.

Fiyatlandırma yapılırken önceden belirlenen ölçütlere uyulması yapılan fiyatlandırma da adil bir sistemin oturmasını sağlayacaktır. Ancak evden eve nakliyat ile kurumsal taşımacılıkta taşınacak olan eşyaların farklı olmasından dolayı ekstra ölçütler de değerlendirmeye alınmaktadır.

 

 

Devamını Oku

esenyurt nakliyat firmaları

Esenyurt nakliyat firmaları, sorunsuz ve bütçeye uygun taşımacılık hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Uzun yıllardan beri sektörün hâkimi olmanın verdiği avantaj ile oluşturulan kadro sayesinde, planlı şekilde, taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Esenyurt Nakliyat Firmalarının Ayrıcalığı

  • Taşımacılıkta önceliğin planlama olduğunun bilincinde olan merkez ekip sayesinde kurumsal ya da evden eve taşımacılık işlemi yapılmadan önce taşınacak olan yer ile taşınılacak olan yer ziyaret edilir. Bu sayede çevre koşulları öğrenilerek, asansörlü taşımacılık için gerekli olan alan tespit edilir. Sonrasında da taşımanın yapılacağı gün ve saat belirlenir.
  • Taşıma işlemi öncesinde yapılan ziyaret sayesinde eşyalar için gerekli olan ambalaj türü belirlenir. Böylelikle doğru ambalajlama ile eşyalar zarar görmeden taşınabilir.
  • Taşınacak olan eşyanın sayısının bilinmesi de iki aşamada önem taşımaktadır. İlk olarak; gerekli olan ekip sayısı belirlenir. Böylelikle doğru işçi sayısı ile nakliyat gereksiz yere uzamayacaktır. İkinci olarak; araç sayısı belirlenir. Eşyaların çok olması durumunda tek araç yeterli olmayacaktır.
  • Nakliyat sırasında taşeron araçlarla değil, firmanın kendi araçları ile çalışması da ek avantaj sağlayacaktır. Bu sayede aracın iç hacmi, dış etkenlere dayanıklılığı gibi hususlar kontrol edilmiş olur. Ve taşıma işlemini yapacak olan ekip, araca eşyaların yerleştirilmesi aşamasında sorun yaşamaz.
  • Taşımacılığın taşınacak olan taraf için en can alıcı kısımlarından biri; nakliyat ücretidir. Esenyurt nakliyat firmaları sayesinde, nakliyenin en uygun fiyata yapıldığı garanti edilebilir.

Devamını Oku