Kıraç Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki şekilde yapılır. İki taşımacılıkta da benzer standartlar bulunmasına rağmen mesafe faktöründen dolayı fiyatlandırma da değişiklik olmaktadır. Fiyatlandırma dışında gerekli olan ekip ve ekipmanda da bazı ufak değişiklikler görülebilmektedir. Ancak bu değişiklikler temelde kullanılan ekipmanın değiştirilmesi ile değil, sayının ihtiyaç dahilinde artması ile olmaktadır. Bu nedenle iki taşımacılıkta da kullanılan ekipmanların aynılığı görülür.

Kıraç Evden Eve Nakliyat İçin Gerekli Planlama

Planlama nakliyatta en önemli aşamadır. Taşınacak eşyaların ne şekilde, nasıl ve kaç personel tarafından taşınacağı, nakliyattan önce belirlenmelidir. Böylelikle taşınma sırasında aksaklıkların yaşanması önlenecektir.

Planlama dışında eşyaların sigortalanması da önemlidir. Sigortalı taşımacılık sayesinde firma ile ev sahibi arasında sağlanan güven, taşınma işlemi sırasında oluşacak stresi önleyecektir.

Kıraç Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kıraç evden eve nakliyatfiyatları bazı ölçütler çerçevesinde belirlenir. Fiyatlandırma da en çok rol oynayan ölçüt; mesafedir. Ancak nakliyatta fiyatlandırma evresinde yalnızca mesafeyi baz almak sağlıklı bir fiyatlandırma yapılmasını önleyecektir. Bu sebeple farklı ölçütler de değerlendirmeye alınmaktadır.

Fiyatlandırmada mesafe dışında baz alınan ölçütler; taşınacak olan eşya sayısı ve sunulan hizmetin dışında kalan ek isteklerdir. Bu ölçütlerdeki rakamların artması ile fiyatlar da doğru orantılı olacak şekilde artacaktır. Örneğin; eşya sayısının artması ile gereken araç sayısı artarsa fiyatta da buna göre bir değişiklik olacaktır.

 

 

Devamını Oku