sanayi mahallesi nakliyeciler

Evden eve nakliyat, paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemlerinin bir bütün olarak profesyonellik gerektirdiği bir hizmettir. Taşınma işleminin bu aşamalarından herhangi bir tanesinde yaşanabilecek pürüzler, nakliyenin bütünüyle aksamasına sebep olacaktır. Bu nedenle ancak, bütünlüğün farkında olan bir firma tarafından verilen nakliyat hizmeti profesyonel olarak nitelendirilebilecektir. Çünkü profesyonel bir nakliye firması nakliyat esnasında yaşanabilecek sorunları önleyebilmek adına kapsamlı çalışabilme becerisine sahiptir.

Sanayi Evden Eve Nakliyat Çalışma Sistemi

Sanayi evden eve nakliyatta öncelikli olarak planlama gelmektedir. Taşınacak olan ev taşınma işleminden önce ziyaret edilerek, ambalaj, ekip ve ekipman hakkında gereklilikler tespit edilir. Sonrasında taşınma günü ev sahibi ve firma ortaklığında belirlenir.

Tüm tespitlerin yapılmasının ardından firma taşınma sigortasını yapar. Böylelikle olası zararlar karşısında ev sahibi hukuki olarak koruma altına alınır. Bu durum da karşılıklı güven çerçevesinde bir hizmetin sunulmasını sağlar.

Bu işlemlerin sonlandırılmasının ardından planlanan gün ve saatte taşınma işlemi gerçekleştirilir. Taşınma işlemi asansörlü olarak yapılacağı için firmadan gelen ekibin bir kısmı araç içerisi ile ilgilenirken bir kısmı da evdeki eşyaların paketlenip, asansöre yüklenmesini sağlar. İş bölümü sayesinde paketleme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanır. Sonrasında aynı planlama yerleştirme sırasında da yapılır. Böylelikle nakliyat, aksama olmadan tamamlanır.

Sanayi evden eve nakliyat fiyatları; mesafe, eşya sayısı ve ek istekler ölçüt alınarak, bunlarla doğru orantılı artacak şekilde belirlenir.

 

Devamını Oku